PROČ PRÁVĚ NÁS?

Tomáš Kučera patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším barovým odborníkům u nás. Kdo jiný by vám měl lépe poradit při vývoji nového nápoje nebo sestavení barového programu pro váš podnik?

Radek Šrott má s organizací eventů bohaté zkušenosti. Ať už potřebujete zařídit jen catering nebo kompletní produkci, náš tým s Radkem v čele pro vás zařídí vše potřebné a propojí akci s komunikační strategií. Umíme uspořádat malé posezení s obchodními partnery, tiskovou konferenci s cateringem i velkou akci pro široké publikum. Můžete také využít náš prostor kavárny Aperitivo Pavilon v centru města, který je pro eventy jako dělaný.

Úvodní strana » Proč právě nás?

Proč právě nás?

  • Máme dlouholetou praxi v gastronomii a zároveň PR. Díky působení v médiích také víme, jaké informace novináře zajímají. Proto vám dokážeme porozumět a předat sdělení širšímu i odbornému publiku.

  • Tomáš Kučera patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším barovým odborníkům u nás. Kdo jiný by vám měl lépe poradit při vývoji nového nápoje nebo sestavení barového programu pro váš podnik?

  • Zorganizujeme váš event a propojíme s komunikační strategií. Malé posezení s obchodními partnery, tiskovou konferenci s cateringem i velkou akci pro široké publikum. Můžete také využít náš prostor kavárny Aperitivo Pavilon v centru města, který je pro eventy jako dělaný.